Tom Clancy’s The Division 2 – Warlords of New York – Season 2 Overview | PS4 Yeni Çıkan Oyun Tanıtımı

Tom Clancy’s The Division 2 - Warlords of New York - Season 2 Overview | PS4

Bu hafta, Sezon 2: Keener’in Mirası, Bölüm 2: New York Savaş Ağaları başlıyor. Bölüm, Keener’ın kaldığı yerden devam etmek için belirlenen yeni bir haydut ajan hücresini izler. Tüm bu yeni hedefleri yok edin, yeni Liglere, Global Etkinliklere ve daha fazlasına katılın. Ve elbette, yepyeni donanımlar, silahlar ve yeni bir beceri varyantı kazanın.

BÖLÜM HAKKINDA 2 NEW YORK GENLEŞME GARANTİLERİ

Tom Clancy’nin New York’un 2. Bölüm Savaş Ağaları, The Division serisine yeni bir anlatı genişletmesi.

İlk Division oyununun düzenlendiği New York, yeni, yıkıcı bir biyokimyasal saldırı tehdidi altında. Bölüm Washington DC’deki sıkıntı çağrısına cevap verirken, eski bir Bölüm Ajanı Rogue’u çeviren Aaron Keener, Aşağı Manhattan’ın kontrolünü ele geçirdi ve tehlikeli Rogue Agent’ların yardımıyla New York fraksiyonlarını manipüle etti. Toplum Kara Cuma salgınının küllerinde, Keener gözlerinde yeniden inşa ederken, onu yükleyen otorite bağları da yeniden kurulur. Dünyayı sakatlayan yeni bir virüs türü ile donanmış olan Keener, toplumu kuruluştan ayırmayı amaçlıyor. Geri kalan çok sayıda tehdide rağmen, Bölümün öncelikleri değişti. Keener durdurulmalı. Av başladı.

Tom Clancy’nin The Division 2’deki bu genişleme, franchise’ın çevrimiçi açık dünyasını ve aksiyon RPG deneyimini genişleterek, pandemi sonrası New York’ta yenilenen yeni bir hikaye, yenilenmiş bir ilerleme sistemi ve genişletilmiş bir son oyun sunuyor. Tamamen tek oyuncuyla ya da kooperatifte eğlenmek isteyen Warlords of New York, Gaziler ve yeni gelenler için The Division serisinin yeni bir bölümünü açıyor.

Genişletme, Tom Clancy’s The Division 2 temel oyununa erişilmesini gerektiriyor; bu da Tom Clancy’s The Division 2’ye yeni oyuncular için Warlords of New York Edition ve Ultimate Edition’da yer alıyor. karakteri, oyuncuların NYC’ye atlamasına ve Keener avına başlamasına izin verir. New York savaş ağaları baştan beri kapsüllenmiş bir anlatı deneyimi olarak düşünülmüştür.

NEW YORK MANHUNT

Şehir çapında bir biyo saldırıyı durdurmanın tek yolu Aaron Keener’i avlamaktır. Ama ona ulaşmak için, önce Ajanlar, onun önünde duran Rogue Agents’ın yakın muhafızlarından geçmelidir. The Division tarafından eğitildikten sonra, her biri bireysel inançlar için saptı, sadece Keener tarafından düzenlenen ortak bir bayrak altında yeniden toplandı.

NEW YORK DÖNÜŞTÜRÜLDÜ

New York savaş ağaları, The Division serisinde yepyeni bir alan olan Aşağı Manhattan’ın Açık Dünyasında yaz sonunda, iki yeni oynanabilir alandan oluşmaktadır: İki Köprü, Civic Center, Battery Park ve Finans Bölgesi.

EN İYİ TOM CLANCY TARİH İÇİN BÖLÜM 2 DENEYİMİ

New York savaş ağaları, Tom Clancy’nin The Division 2 çekirdek deneyimini RPG, Dark Zone ve Endgame mekaniğinin revizyonu ile canlandırıyor.

Tom Clancy’nin The Division 2: New York Savaş Ağaları İkinci Sezon Genel Bakış Fragman | Ubisoft [KA]

Puanlama Olgun: Kan, Uyuşturucu Referansları, Yoğun Şiddet, Güçlü Dil

Bir Cevap Yazın